Dlaczego warto korzystać z EveryProject

Wszystko w jednym miejscu

Wielu z Was miało taką sytuację kiedy trzeba coś ustalić w kilka osób. Nie zawsze te osoby są dostępne w tym samym miejscu i czasie, więc zaczyna się mailowanie między wszystkimi. Wszyscy wiemy jak to się kończy, generuje się sporo maili a efektów ustaleń brak, a odszukanie informacji na temat po pewnym czasie jest wyzwaniem.

W EveryProject nie ma takiego problemu, cała korespondencja między uczestnikami prowadzona jest w systemie. Wszystko jest w jednym miejscu, każdy wie gdzie szukać informacji na dany temat.


Łatwe przekazywanie wiedzy i odpowiedzialności

Jeżeli w czasie trwania projektu, członek projektu który był odpowiedzialny za wykonanie Tematów lub zadań odchodzi z projektu, w EveryProject w łatwy sposób można przekazać jego obowiązki i wiedzę nowej osobie.


Efektywne zarządzanie i oszczędność czasu

Każdy użytkownik otrzymuje unikalny login i hasło, którym może zalogować się do systemu. Reguły skomplikowania haseł jeszcze bardziej zwiększają poziom bezpieczeństwa aplikacji. Dostęp do rozwiązania odbywa się przy zastosowaniu certyfikatu SSL. Codziennie przygotowywane są kopie bezpieczeństwa.

Sewery everyProject.pl są utrzymywane w profesjonalnym centrum hostingowym.


Łatwa współpraca z klientami, kontrahentami, podwykonawcami

Jeżeli pracujesz z klientami, kontrahentami lub podwykonawcami, zlecasz im zadania do wykonania i chcesz mieć stałą kontrolę nad postępem prac, EveryProject daje Ci taką możliwość.

W EveryProject podczas pracy nad jednym projektem możesz współpracować z wieloma klientami, kontrahentami, podwykonawcami. Sterujesz uprawnieniami do Projektów, Tematów, Zadań


Zarządzanie uprawnieniami

Dostęp do systemu sterowany uprawnieniami. Teraz każdy pracownik w Twojej firmie może mieć dostęp do projektów które realizujecie. To Ty decydujesz kto do czego ma dostęp i z jakimi uprawnieniami.

W EveryProject są następujące role:

  • Administrator systemu
  • Kierownik projektu
  • Właściciel Tematu
  • Właściciel Zadania
  • Komentator - możliwość przypisania tej roli na każdym poziomie: Projektu, Tematu, Zadania
  • Obserwator - możliwość przypisania tej roli na każdym poziomie: Projektu, Tematu, Zadania